Microsoft Surface Book

Microsoft Surface Book :Microsoft prostě umí

27.8.2016 Neuvěřitelně výkonný a dokonale řemeslně zpracovaný - to je Microsoft Surface Book. Jeho konstrukce je přímo stvořena pro cestování a použití více způsoby a to i v náročných grafických aplikacích. Odnímatelný 13,5 palcový PixelSense displej je optimalizován pro dodávané pero i dotyk a má velmi vysoké rozlišení. S praktičností a vysokým výkonem notebooku a všestranností tabletu vám Surface Book dává vše , co potřebujete pro práci s profesionálním software , kdekoli chcete.

Microsoft Surface Book je pečlivě navržen a vyladěn pro práci s náročnými profesionálními aplikacemi. Excelentní výkon dodávají procesory Intel Core 6. generace , které doplňuje potřebná kapacita operační paměti a pevné disky SSD. Jako grafické řešení je k dispozici integrovaná grafika Intel HD Graphics a ve vybraných modelech dokonce NVIDIA GeForce nebo GeForce GTX s využitím Performance Base.

Byl pečlivě navržen tak , aby byl výkonný a zároveň dostatečně tenký, takže ho můžete vzít kamkoli. Konstrukce využívá lehkost a odolnost slitiny hořčíku a inovativní závěs Dynamic Fulcrum Hinge , který udrží polohu obrazovky pod libovolným úhlem. Dotyková obrazovka se ke klávesnici uchycuje pomocí speciálního mechanizmu a oddělit se dokáže pouze po stisku příslušného tlačítka. Microsoft tvrdí , že tento systém je stejně odolný, jako kdyby byl displej ke klávesnici skutečně přišroubován. Když vezmete tedy Surface Book do ruky za obrazovku , na rozdíl od konkurentů stále pevně drží u klávesnice jako klasický notebook. Pokud naopak potřebujete mobilnější tablet, stačí stisknout tlačítko

13,5 palcový displej PixelSense je prostě ohromující a pracuje perfektně s dodávaným perem i dotykem. 6 milionů pixelů rozlišení 3000 x 2000 obrazových bodů vám poskytuje dokonalý nástroj přivést vaše výtvory k životu. Přibalené pero podporuje 1024 úrovní přítlaku a má gumu na druhém konci , takže ručně psané poznámky na obrazovce vypadají stejně jako psané perem na papíře , a když něco zkazíte , snadno to vygumujete.

Nyní se již nemusíte omezovat pracovním prostředím a můžete tvořit kdekoli. Není problém mít Surface Book neustále při ruce a každý svůj nápad okamžitě realizovat v profesionálních aplikacích , jako jsou SolidWorks 3D CAD, AutoCAD Revit a Adobe Premiere Pro. Odpoutejte se od pracovního stolu a tvořte kdekoli budete chtít.

Mobilní zařízení musí poskytovat také potřebnou výdrž baterie. Ani v tomto směru Surface Book nedělá kompromisy a pohodlně vám vydrží nabitý celý pracovní den. Odpojitelný displej společně s klávesnicí poskytuje skvělou výdrž až 12 hodiny přehrávání videa na jedno nabití a modely s Performance Base dokonce až 16 hodin.

Microsoft Surface Book v tomto provedení využívá procesor Intel Core i7, který je doplněn o 8 GB DDR3 operační paměti. Zobrazení na dotykovém 13,5 palcový QSXGA+ displeji s rozlišením 3000 x 2000 bodů zajišťuje grafika NVIDIA GeForce GPU. Pro uživatelská data je určen pevný disk 256 GB SSD. Síťová rozhraní notebooku reprezentují bezdrátové Wi-Fi ac a Bluetooth. Z konektorové výbavy nabízí 2x USB 3.0, výstup mini DisplayPort, audio konektor, čtečku paměťových karet a konektor Surface Connect. Nechybí ani přední kamera 5 Mpx , zadní kamera 8 Mpx a stereo reproduktory Dolby Audio Premium. Mezi senzory najdete Ambient light sensor , Akcelerometer , Gyroskop a Magnetometer. Jako operační systém slouží Windows 10 Pro.

foto : gsmarena.com