Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 : Luxus , špičková výbava

20.8.2016 Vyjímečný tablet společnosti Microsoft , který svým výkonem dokonale strčí do kapsy , jak váš notebook, tak váš počítač. Tento tablet je výkonné zařízení s rychlým , tichým a účinným výkonem s impozantní výdrží baterie až 9 hodin , ze kterého během chvilky vytvoříte skvělý dotykový notebook díky stojánku a klávesnici. Samozřejmostí je široká škála portů , které vám pomohou rozšířit možnosti využití už tak dokonalého tabletu. Díky všem těmto vlastnostem je tablet vhodný nejen pro domácí využití , ale i pro ostřílené profesionály. Tento tablet má prostě vše co od tabletu očekáváte a ještě něco navíc.

Tablet disponuje 12,3 palcovým displejem s rozlišením 2736 x 1824 pixelů , které vám zaručuje dokonalý obraz za všech okolností. Kromě skvělého obrazu jistě oceníte nesmírně přesné dotykové ovládání tabletu , kdy vám povrch tabletu umožňuje psát , kreslit nebo ovládat tablet buď dotykem nebo chytrým perem Surface , které je součástí balení. Vše je navíc rychlé a přesné , což se hodí pokud rádi kreslíte , děláte náčrtky nebo pokud jste profesionál.

Tento tablet s vámi dokonale drží tempo díky skvělému výkonu procesoru Intel Core i5 , o kterém ovšem kromě rychlosti nebudete ani vědět. Celý chod tabletu je totiž velmi tichý. Skvělý výkon dokonale podporuje impozantní výdrž tabletu až 9 hodin. Výkonný procesor pak doplňuje skvělá grafická karta Intel HD Graphics 520 , 8 GB RAM a paměť 256 GB. Takovýto vnitřní pohon vám zajistí maximální možnou výkonnost a podporu pro vaši kreativitu a multitasking

Tablet lze jednoduše složit a používat jako notebook díky stojánku a klávesnici , kterou lze dokoupit. Klávesnice kromě rychlého psaní a práce na tabletu slouží také zároveň jako praktický kryt displeje tabletu. Navíc je zařízení mimořádně lehké se svými 786 gramy , takže ho můžete brát kamkoliv s sebou.

Potřebujete zachytit důležité životní okamžiky a nemáte s sebou fotoaparát , nebo potřebujete rychle uspořádat pracovní konferenci? S tabletem Microsoft Surface Pro 4 nic není problém. Tablet je vybaven 5 Mpx a 8 Mpx fotoaparáty , které vám umožní fotografovat nebo pořádat pracovní videokonference snadno a rychle a navíc ve vynikající kvalitě.

Microsoft Surface Pro 4 Signature Type Cover

Mimořádný tablet Microsoft Surface Pro 4 s výkonným procesorem Intel Core i5 s 8 GB RAM a pamětí 256 GB. Skvělý výkon dokonale podporuje i grafická karta Intel HD Graphics 520, kterou ocení i profesionální uživatelé. Celý chod tabletu je velmi tichý a rychlý a samozřejmostí je dokonalá podpora multitaskingu. Operační systém tabletu je Windows 10 Professional. Rozměry zařízení 292,1 x 201,42 x 8,45 mm s hmotností pouhých 786 g. 12,3 palcový displej tabletu podporuje 10bodové dotykové ovládání , které je velmi přesné. Samozřejmostí je podpora Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac a Bluetooth 4.0 s řadou portů jako jsou: USB 3.0, čtečka microSD karet, mini DisplayPort, sluchátkový vstup. Tablet také disponuje dvěma fotoaparáty s rozlišením 5 a 8 Mpx a stereo reproduktory se zvukem Dolby audio.

foto : gsmarena.com , fonearena.com